محصولات روبینا رُز با استفاده از یک فناوری دانش‌­بنیان بومی و از طریق فرآیند جاودانه سازی گل­‌ها و گیاهان طبیعی تولید می‌­شوند. این فناوری انحصاری، می‌­تواند تداوم نشاط گل­‌ها و گیاهان را در محیط کار و زندگی شما، بدون نیاز به آبیاری و مراقبت، برای سالیان سال به ارمغان آورد.
این شرکت با استفاده از گل‌­ها و گیاهانی که هرگز رنگ پژمردگی را بر خود نخواهند دید، توانسته گستره وسیعی از طراحی محصولات در قالب انواع هدایا، اکسسوری مخصوص بانوان، کالاهای دکوری از جمله تابلوهای دیواری در اندازه‌­های دلخواه، انواع گلدان و غیره و نیز اجرای طراحی داخلی سبز با الهام از طبیعت مانند فرش گل­‌های دیواری، دیوارهای سبز طبیعی، تراریوم گل و . . . را فراهم نماید.

گیفت باکس رزیتا
گل یقه رویال
گوشواره رویال
سرویس آرالیا مدل رویال با گل های رز مینیاتوری سرخابی و تزئین هورتانسیا سرمه ای و منگوله ابریشیمی سرمه ای بلند
دستبند چرمی رویال با گل رز مینیاتوری سرخابی و هورتانسیا سرمه ای

همچنین برای اولین بار امکان طراحی و آماده­‌سازی انواع دسته گل جاودان عروس، متناسب با آرایش و لباس عروس محقق گردیده است.
محصولات روبینا رز به عنوان هدایایی دلپذیر و شگفت­‌آور می­توانند تا سالیان سال احساسی مفرح برای عزیزان زندگی­تان ایجاد نموده و خاطراتی شیرین از شما در ذهن آنان تثبیت نمایند.
از مزایای دیگر این محصولات می­توان به روش ساده‌­ی نگهداری و مراقبت از آنها اشاره کرد، به طوری که اگر محصولات روبینا رز از معرض تابش مستقیم نور خورشید، آب و رطوبت زیاد محیطی محفوظ بمانند سالیان سال با طراوت و شاداب، لحظات زندگی را در کنارتان تجربه خواهند کرد.