دسته گل عروس جاودان

شاید گوشه‌ای از ذهن خیلی از ما تصویری وجود داشته باشه از لبخند پدر و مادرمون توی یک قاب و کمی اون طرف‌تر، دسته گلی که گوشه‌ای از اتاق جاخوش کرده و خشک شده تا موندگار بشه و یادگاری باشه از اون روز شیرین…

حالا اگه شما…

  • دلتون می‌خواد یادگاری از یکی از بهترین روزهای زندگیتون داشته باشید که دیگه نیازی نداره خشک بشه تا موندگار باشه، بلکه می‌تونه با حفظ طراوت و تازگیش تا سالیان سال همنشین لحظه‌های دل‌نشین شما باشه
  • دلتون می‌خواد مجبور نباشید تا از بین یک سری نمونه‌های تکراری، مدل دسته گل عروسیتون رو انتخاب کنید!
  • دلتون می‌خواد روز عروسیتون بین اون همه شلوغی، با بد قولی گل فروش سورپرایز نشید!
شاید وقشته که به فکر دسته گل عروس جاودان روبینا رز باشید.
یادتون نره که
شادی شما، شادی ماست.
Bride Flower Picture

تنوع چشم‌نوازی از انواع دسته گل، دستبند، تاج عروس و ...

دسته گل عقد

دسته گل عروس را باید یکی از مهم ترین قسمت‌های مراسم عروسی دانست. انتخاب نوع گل، اندازه و رنگ و حتی تزیین آن یکی از موارد مهمی است که در انتخاب دسته گل عروس باید رعایت شود. به خاطر داشته باشید که انتخاب دسته گل عروسی احساسات و عواطف ما را نشان می دهد و نباید در رابطه با آن سهل انگاری کرد. برای اطلاع از نکات مهم در انتخاب دسته گل عروس با جزئیات بیشتر، حتما تا پایان مطلب با ما همراه باشید. همچنین اگر قصد دارید برای مراسمی خاص کادویی خاص تهیهه کنید؛ می‌توانید برای خرید انواع باکس گل جاوادن به سایت روبینا رز مراجعه کنید.

دسته گل عروس

دسته گل عروس

 

دسته گل عروس

 

دسته گل عروس

 

 

گل

 

 

گل

قبل از سفارش دسته گل به مدل لباس عروس خود توجه کنید. چهلباسی خواهید پوشید؟ مدل لباس شما در انتخاب دسته گل عروس بسیار مهم است. اگر دنباله لباس عروس شما طولانی است، دسته گل های آبشاری بهترین انتخاب هستند. اگر می خواهید لباس پرنسسی بپوشید دسته گل‌های گرد با لباس شما سازگاری بیشتری دارند. اصولا ست شدن دسته گل با لباس شما تاثیر زیادی در زیبایی دارد.
انتخاب بین گل مصنوعی و طبیعی بستگی به سلیقه عروس و شرایط عروسی دارد. قبل از اینکه وارد فرآیند برنامه‌ریزی عروسی شوید، سعی کنید دریابید که آیا گل‌های مصنوعی را ترجیح می‌دهید یا گل‌های طبیعی. روش غیرمستقیم دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید استفاده کنید: اگر عروس به طبیعت علاقه‌مند است، گل‌های طبیعی را ترجیح می دهد. همچنین اگر زمان عروسی شما طولانی است و نگران پژمرده شدن دسته گل عروس خود هستید دیگر نگران نباشید چرا که دسته گل‌های عروس روبینا رز همگی جاودان هستند و سال‌های سال برای شما ماندگارند…. پس انتخاب با شماست!

 

انتخاب رنگ گل‌ها با توجه به رنگ فصل هنگام برگزاری مراسم عروسی خالی از لطف نیست. برای مثال گل‌های نقره‌ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان و گل های کهربایی، نارنجی و قرمز برای پاییز مناسب هستند. اگر می‌خواهید عروسی خود را در بهار جشن بگیرید، به سراغ دسته گل‌های صورتی، آبی و سبز بروید. البته بیشتر عروس خانم‌ها گل‌های سفید و سبز را برای هماهنگی با لباس عروس خود ترجیح می دهند. در گذشته رنگ دسته گل عروسی باید قرمز و سفید می‌بود، اما در سال‌های اخیر از گل‌های درخشان، زیبا و شاد در دسته گل‌های عروس بیشتر استفاده می‌شود. سعی کنید از رنگ‌های گرم در دسته گل عروسی خود بیشتر استفاده کنید، زیرا رنگ‌های سرد جذابیت کمتری دارند.

کلام آخر

گل های عروسی دارای سبک های منحصر به فرد و متفاوتی هستند. مدلی که انتخاب می کنید ساعت‌ها در دست شماست پس هر مدلی که دوست دارید انتخاب کنید. در روبینا رز دسته گل‌های عروس متفاوتی در طرح‌ها و در رنج قیمت‌های متفاوتی وجود دارد که همگی جاودان هستند و در انتظار همراهی شما در شیرین‌ترین لحظات زندگی‌تان.