مقالات

دسته گل عروس خاص

دسته گل عروس خاص

همواره یکی از ملزومات مراسم عروسی دسته گل عروس می باشد، دسته گل عروس از جمله مواردی است که در عروس ها در انتخاب آن حساسیت زیادی به خرج می دهند. چرا که دوست دارند دسته گل عروسی که انتخاب میکنند یک دسته گل زیبا و البته خاص باشد. دسته گل عروس خاص باید دارای معیارهای باشد؛ که ما در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

 

 

اگر به دنبال هدیه ای مناسب برای عروسی عزیزانتان هستید میتوانید از این محصولات نیز دیدن کنید:

هدایای شرکتی

دسته گل عروس

باکس گل جاودان

 

انواع دسته گل عروس

 

شاید بهتر باشد قبل از اینکه به بررسی دسته گل عروس منحصربه فرد بپردازیم بهتر باشد که انواع دسته گل های عروس را بررسی کنیم.

برای دسته گل عروس از گل های مختلفی استفاده می‌شود که همین موضوع باعث می‌شود که دسته گل عروس به انواع مختلفی تقسیم شود که عبارت اند از:

 

دسته گل نرگس

 

دسته گل عروس نرگس

 

اگر شما از گل نرگس برای شکل دادن به دسته گل عروس استفاده می کنید باید بدانید که دسته گلی ظریف و فوق العاده لطیف در انتظار شماست. این دسته گل برای قالب آرایشی ملایم و موهای صاف که تاج گردی داشته باشد بسیار همخوانی دارد.

 

دسته گل عروس خاص

 

گل رز مینیاتوری

 

شما می توانید این گل در رنگ‌های صورتی، روشن و سفید انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که گل رز یکی از گل‌های می باشد که می توانید با آن یک دسته گل عروس خاص درست کنید.

 

دسته گل داوودی

 

گل داوودی

 

یکی از بهترین گل ها که شباهتی به گل رز نیز دارا می باشد گل داوودی است. گل های داوودی بهترین انتخاب برای کسانی می باشد که دوست دارند یک دسته گل عروس ویژه و البته ارزان قیمت داشته باشند و اگر با سلیقه یک گل فروشی حرفه ای ترکیب شود دست گل رویایی و بی نظیری خلق خواهد کرد.

 

گل های یاسمین

 

گل های یاسمن

گلهای سفید یاسمن با ظاهری رویایی و می‌توانند با ترکیب شدن با لباس عروس ساده و شیک بسیار عالی و خاص به نظر برسند.

 

دسته گل کوکب

 

دسته گل کوکب

 

گل کوکب نیز زیبایی خاص خود را دارد و به ویژه اگر عروسی در فصول گرم سال باشد به راحتی می تواند دسته گلی از گل کوکب با نرخ مناسب سفارش دهد و از آنجایی که رنگ بندی گل های کوکب بسیار بالا است می تواند با کمترین قیمت دسته گل متناسب با رنگ لباس عروس سفارش دهد.

 

ویژگی های دسته گل عروس خاص

 

برای اینکه بتوانید یک دسته گل عروس منحصربه فرد داشته باشید باید دسته گلی  انتخاب کنید که این ویژگی ها را داشته باشد.

 

 

گل های ماندگار

 

یکی از ویژگی های دسته گل ها این است که در آن گل های ماندگار به کار رفته باشد؛ پس در انتخاب دسته گل عروس سعی کنید که از گل های استفاده کنید که ماندگاری آنها زیاد باشد.

 

گلهای متناسب با لباس

 

برای اینکه بتوان یک دسته گل عروس  خاص داشته باشید بهتر است که از گل های استفاده کنید که با لباس عروس شما همخوانی داشته باشند. پس دقت کنید که قبل ازاینکه دسته گل عروس را سفارش دهید ابتدا از انتخاب لباس عروس خود مطمئن شوید.

 

همخوانی با قد و قامت عروس

 

شاید عجیب باشد ولی اگر شما بخواهید یک دسته گل عروس زیبا داشته باشید باید متناسب با قد و قامت عروس باشد.

اگر شما به عنوان عروس قدتان کوتاه است و اندام ریزی دارید بهتر است از دسته گل های کوچک استفاده کنید و بدانید زیبایی دسته گل شما نه تنها از بین نمیرود بلکه تبدیل به یک عروس خاص با دسته گلی خاص می شوید.

 

سخن پایانی

 

اینکه شما چه دسته گلی را به عنوان دسته گل عروس انتخاب میکنید موضوعی است که تا حدود زیادی به سلیقه شما بستگی دارد ولی اگر برخی مواردی که در این مقاله ذکر شد را رعایت کنید می توانید یک دسته گل عروس خاص داشته باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید