مقالات

8 نمونه گل به عنوان هدایای شرکتی

هدایای شرکتی

معمولاً شرکت های مختلف به مناسبت های گوناگون هدایایی را به مخاطبین هدف خود و یا کارمندانشان میدهند. این هدایا میتوانند از لحاظ روحی و از لحاظ عاطفی بر روی کارمندان و مخاطب هدف تاثیر گذار باشند و گام مهمی در پیشرفت محصولات آن شرکت خاص داشته باشند. معمولاً از سوی شرکت ها وسایل و کالاهای مختلفی برای هدیه دادن انتخاب می شوند. ولی یکی از محصولاتی که خیلی از شرکت‌ها به عنوان هدایای شرکتی از آن استفاده میکنند و هم تاثیر زیادی بر روی مخاطبان دارد گل است. اما اینکه کدام گل ها مناسب هدیه شرکتی هستند، موضوعی است که ما در این مقاله تحت عنوان ۸ نمونه گل به عنوان هدایای شرکتی به آن پرداخته ایم.

۸ نمونه گل به عنوان هدایای شرکتی کدامند؟

شاید شما هم با این موضوع موافق باشید که دریافت یک دسته گل و یا حتی یک شاخه گل به عنوان هدیه برای هر کسی بسیار شیرین و لذت بخش می باشد. حالا اگر این هدیه از طرف یک شرکت و یک سازمان باشد. مطمئناً لذتی دو چندان خواهد داشت. چرا که می‌تواند در خاطر و در ذهن شما بماند. معمولاً برای دادن گل به کسی از یک گلدان زیبا و ساده استفاده می شود.
هر چند که در بیشتر مواقع گل های که به صورت هدایای شرکتی به مخاطبین داده می شود، به صورت شاخه گل های طبیعی می باشند. ولی مشکلی که این نوع گل ها دارند این است که خیلی زود خشک می شوند هرچند که می شود.
در اینجا یک سوال وجود دارد که چه گلی برای هدایای شرکتی مناسب است؛
این گل ها عبارت اند از:

 

گل به عنوان هدایای شرکتی

لاله قرمز

از گل لاله قرمز به عنوان یکی از ۸ نمونه گل به عنوان هدایای شرکتی یاد می‌شود. این گل به دلیل رنگ قرمز و شبیه به خونی که دارند به گل شهادت نیز معروف است و برای سازمان های دولتی که قصد دارند به مخاطبین خود هدیه دهند می تواند یک گل مناسب باشد.

 

 

 

 

 

گل بابونه

 

بابونه سفید

این گل یکی دیگر چندین نمونه گل برای هدایایی شرکتی می باشد این گل معمولاً نشانه وفاداری و حیا است. از این گل معمولاً برای افرادی که سابقه زیادی در تعامل باشرکت و یا سازمان دارند استفاده می شود، نکته جالب این است که از این گل به عنوان هدیه برای پنجمین سالگرد ازدواج نیز استفاده می شود.

 

 

 

 

گل زنبق

 

 

 

گل زنبق

این گل که می تواند یکی از هدایای شرکتی مناسب باشد نماد ایمان و شجاعت است، شما می توانید علاوه بر هدایای شرکتی که برای تبلیغات است از این گل به عنوان هدیه برای افرادی که با شجاعت خود موجب انجام یک کاری شده اند قدردانی کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

گل رز

شاید شما بر این باور باشید که از این گل بیشتر در روابط عاشقانه استفاده می شود و یا به نوعی این گل بین عاشق و معشوق رد و بدل می‌شود، در صورتی که این گل به طور وسیعی به عنوان هدیه شرکتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پیشنهاد ما به شما برای هدیه سازمانی استفاده از گل رز جاودان می باشد. همچنین شما می توانید باکس گل های جاودان را برای یک هدیه سازمانی ماندگار و خاص استفاده کنید.

 

گل به عنوان هدایای شرکتی

 

گل داوودی

گل داوودی با توجه به نازک بودن گلبرگ هایش به عنوان نماد خوش بینی و شادی در بین گل ها شناخته می شود. شما میتوانید از این گل برای جلب رضایت و اعتماد مشتری استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

گل آفتابگردون

 

 

گل آفتابگردان

گل آفتابگردان نماد شادی و طول عمر است. شما می توانید علاوه بر استفاده برای تبلیغات از این گل به عنوان هدیه برای افراد مسن در تعامل با شرکت یا سازمان خود استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شاید از این که این گل جزء ۸ نمونه گل به عنوان هدایای شرکتی باشد تعجب کرده باشید. ولی باید بگوییم که این گل به طور وسیعی به عنوان یکی از هدایای شرکتی در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید