رزیتا با پایه مخملی محصول جدید روبینا رز

گروه سورپرایز تولد، غافلگیری هیجان‌انگیز به سبک فیلم‌های سینمایی

2/5 - (1 امتیاز)
سورپرایز تولد با حضور دوستان

گروه سورپرایز تولد مجموعه‌ای از افراد بسیار خوش‌ سلیقه، خلاق و پیگیر است که به خلق غافلگیری‌هایی بسیار هیجان‌انگیز برای تولد افراد می‌پردازند. این گروه‌ها حدود ۱۰ تا ۱۲ سالی است که جایشان را در مراسم‌های مختلف از جمله جشن‌های تولد باز کرده‌اند و لحظه‌هایی به‌یادماندنی را برای افراد به‌ ارمغان آورده‌اند. در این مقاله، به معرفی کامل فعالیت‌های بهترین گروه‌های سورپرایز تولد می‌پردازیم و به سؤال «چرا باید از گروه سورپرایز استفاده کرد؟» پاسخ می‌دهیم.

گروه سورپرایز تولد چیست؟

سورپرایز تولد با حضور دوستان

چرا باید از گروه سورپرایز استفاده کرد؟

سورپرایز تولد با حضور دوستان

همان‌طورکه در بخش بالا نیز اشاره شد، گروه سوپرایز تولد مجموعه‌ای از افراد بسیار خبره، خلاق و خوش‌ ذوق است که متناسب با بودجه در دسترس شما، سلیقه افراد، محدودیت‌های موجود و… به تدارک غافلگیری هیجان‌انگیز برای عزیزانتان می‌پردازند. آن‌ها می‌توانند از مواردی خاص مانند گل رز جاودان برای تزیین مکان استفاده کنند یا به سناریوهای ذهنی شما جامه عمل بپوشانند. این گروه‌ها عموماً به خلق سناریوهایی جدید برای سورپرایز کردن افراد می‌پردازند و تمامی موارد لازم برای برگزاری جشن را فراهم می‌کنند.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که غافلگیر کردن دیگران کار بسیار راحتی است، اما با ورود به جزئیات کار متوجه می‌شوند که این فعالیت‌ها چقدر زمان‌بر است و به هماهنگی‌های فراوانی نیاز دارد. درست در اینجاست که اهمیت استفاده از گروه سوپرایز تولد خودش را نشان می‌دهد.

همان‌طورکه گفته شد، برنامه‌ریزی دقیق فرآیند سورپرایز کردن افراد بسیار سخت و زمان‌بر است و باید آن را به‌دست افراد خبره سپرد، اما مهم‌ترین دلایل استفاده از گروه‌های برگزاری مراسم سورپرایز تولد چیست؟

  • همه افراد درگیر کارهای روزمره خود هستند و ممکن است نتوانند به هماهنگی امور مختلف برای تدارک سورپرایز تولد بپردازند.
  • هماهنگ و رزرو کردن اماکن مختلف فرایندی سخت و زمان‌بر است؛ بهتر است این کار را به‌ دست افراد حرفه‌ای بسپارید.
  • ساخت سناریو‌های جدید و غیر تکراری از اصلی‌ترین وظایف گروه سوپرایز تولد است.
  • رزرو اماکنی مانند کافه‌های بزرگ، تئاتر و… کار کمی دشواری است و مسئول هماهنگی گروه این کار را به‌خوبی انجام می‌دهد.
  • ممکن است برنامه‌ای خاص مانند دعوت از یک بازیگر را برای تولد فرد مورد نظر در ذهن خود داشته باشید. گروه‌های سورپرایز تولد می‌توانند با آن فرد ارتباط بگیرند و در صورت امکان، از او برای شرکت در تولد دعوت به عمل بیاورند.
  • آن‌ها می‌توانند هدایای شما را به شکلی هیجان‌انگیز تقدیم فرد مورد نظرتان کنند. برای مثال، می‌توانند باکس گل رز جاودان را با بادکنک‌های هلیومی به‌سمت فرد موردنظرتان بفرستند و او را هیجان‌زده کنند.

البته شایان ذکر است که دعوت از مهمان‌ها و هماهنگی آن‌ها توسط گروه سورپرایز تولد انجام نمی‌شود و بهتر است برای جلوگیری از ناهماهنگی‌های احتمالی، خودتان انجام این کار را بر عهده بگیرید.

پکیج سورپرایز تولد چیست؟

سورپرایز تولد با حضور دوستان

پکیج سورپرایز تولد در واقع به مجموعه برنامه‌هایی گفته می‌شود که افراد حرفه‌ای برای غافلگیری دیگران تدارک می‌بینند. تدارکات گنجانده‌شده در این پکیج کاملاً به سلیقه افراد، بودجه در دسترس آن‌ها، فعالیت‌های مدنظر و… بستگی دارد و بسیار انعطاف‌پذیر است. اما موارد زیر از مهم‌ترین تدارکات موجود در پکیج‌های گروه سورپرایز تولد است:

مکان غافلگیری

سورپرایز تولد با حضور دوستان

قصد دارید که فرد مورد نظرتان را در چه مکانی غافلگیر کنید؟ پیشنهاد می‌کنیم که این مکان را کاملاً متناسب با سلیقه و علاقه‌های شخص در نظر بگیرید. برای مثال، غافلگیر کردن فردی درون‌گرا در یک سالن تئاتر اصلاً فکر مناسبی نیست. یا در مثالی دیگر بهتر است برای افراد علاقه‌مند به طبیعت، در یک پیک‌نیک دوستانه تولد بگیرید.

درخواست موزیک

بدون شک، موسیقی بخش مهمی از جشن و مراسم‌های تولد است. گروه‌های سورپرایز تولد عموماً بندهای موسیقی دارند و می‌توانند چندین آهنگ اختصاصی برای عزیزانتان بنوازند؛ همچنین پخش تبریک تولد اختصاصی نیز در همین حیطه قرار می‌گیرد.

تهیه کیک و بادکنک

سورپرایز تولد با حضور دوستان

تهیه کیک و بادکنک از مهم‌ترین بخش‌های پکیج تولد محسوب می‌شوند و بر اساس بودجه در دسترس و سلیقه شما انتخاب خواهند شد. بادکنک‌های هلیومی، آبشار بادکنک و… از مهم‌ترین آیتم‌های این پکیج‌ها هستند که می‌توانند هر کسی را وجد بیاورند.

گروه سورپرایز تولد اینستاگرام

علاوه‌بر گروه‌های حضوری سورپرایز تولد، بسیاری از مجموعه‌ها نیز به‌صورت از راه دور به غافلگیری فرد مورد نظر شما می‌پردازند. این نوع از غافلگیری‌ها غالباً در قالب کلیپ‌های اینستاگرام صورت گرفته و گروه‌ سورپرایز فیلم‌های اختصاصی تبریک تولد را متناسب با علایق و شخصیت فرد موردنظر تهیه می‌کنند؛ سپس این کلیپ‌ها در پیج‌های معروف به نمایش گذاشته شده و فرد سورپرایز خواهد شد. هزینه این مدل از سورپرایز‌ها بسته به پیج پخش‌کننده ویدئو، هزینه ساخت کلیپ و… متفاوت است.

مهم‌ترین نکات رزرو گروه سورپرایز تولد چه هستند؟

بهتر است هنگام رزرو بهترین گروه‌های سورپرایز تولد به موارد زیر توجه کنید:

  • بیشتر این گروه‌ها هزینه سفارش‌های شما در رستوران یا کافه را بر عهده نمی‌گیرند و این هزینه کاملاً جدا از قیمت نهایی پکیج محاسبه می‌شود.
  • هزینه فیلم‌برداری و تهیه کلیپ سورپرایز جدا از هزینه پکیج است و باید مبلغ بیشتری برای دریافت آن بپردازید.
  • اگر درخواست پخش موزیک‌های اختصاصی و تبریک‌های تولد خاص را دارید، هزینه شما بالاتر خواهد رفت.

همواره به‌خاطر داشته باشید هرچقدر که به افراد بیشتری برای برگزاری سورپرایز خود نیاز داشته باشید، هزینه شما بالاتر خواهد رفت.

سورپرایز تولد با حضور دوستان

گروه‌های سورپرایز تولد مجموعه‌ای از افراد حرفه‌ای و خلاق هستند که به تدارک فرایندهایی جذاب برای غافلگیری عزیزان شما می‌پردازند. آن‌ها فعالیت‌های خود را در قالب پکیج‌های مختلف ارائه می‌کنند و بسته به فعالیت‌های مدنظرتان هزینه‌های مختلفی را در نظر می‌گیرند. شما می‌توانید ۰ تا ۱۰۰ سورپرایز فرد موردنظرتان را به این گروه‌ها بسپارید و با خیالی راحت به دعوت از مهمانان خود بپردازید. همواره به‌خاطر داشته باشید که تدارک این جشن را کاملاً متناسب با علاقه و سلیقه عزیزانتان انجام دهید تا او از صمیم قلب خوشحال شود و احساس راحتی کند. امیدواریم با نگارش این مقاله، به‌تمامی سؤال‌های شما در زمینه گروه سوپرایز تولد پاسخ داده باشیم.

سحر مهرابی
سحر مهرابی

سحر مهرابی هستم؛ نویسنده و کپی‌رایتر. لقب من «راوی» است و از روایت کردن قصه‌ها و ماجراها لذت می‌برم. از سال 92 برای روزنامه‌ها و مجلات مختلفی نوشته‌ام. به سبک «جستارنویسی» بیشتر از همه علاقه دارم. در سال 97 با جادوی گل جاودان آشنا شدم و مدتی است درباره‌ی آن‌ها می‌نویسم.

دیگر مقالات دسته بندی

عمر گل‌های رز در حالت عادی بسیار کوتاه است و نمی‌توان بدون به ‌کارگیری روش‌های افزایش ماندگاری گل رز آن‌ها را بیش از ۵ روز…

نگهداری گل رز در آب یکی از رایج‌ترین اعمالی است که افراد بعد از خرید دسته‌های گل انجام می‌دهند. این کار می‌تواند طول عمر شاخه…

گل رز صورتی یکی از زیباترین انواع گل رز در جهان به ‌شمار می‌آید و می‌توان گفت که این گل بعد از همتای قرمز رنگ…

انتخاب گردنبند مناسب با فرم صورت یکی از بهترین روش‌های خرید جواهرات به‌ شمار می‌آید و برای آن نیاز است که شما حالت صورت‌تان را…

انگشتر پورتوفینو چیست؟ انگشتر پورتوفینو از محبوب‌ترین و جدید‌ترین بدلیجات حال حاضر است که استفاده از آن‌ها می‌تواند استایل شما را جذاب‌تر و منحصر به‌…

باز کردن گره گردنبند چگونه است؟ این اولین سوالی است که از خود هنگام مواجه‌ شدن با گردنبند گره‌ خورده می‌پرسیم. بدون‌ شک، زنجیر گرده‌…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد