مقالات

ده گل مناسب هدیه شرکتی

معمولاً شرکت ها بنا به مناسبت ها و دلایل مختلف و یا حتی بدون مناسبت هدایایی به کارمندان یا مشتری های خود اهدا می‌کنند. این هدایا می تواند از لحاظ روحی بسیار در روحیه کارمند، طرف حساب و یا مشتری آن شرکت موثر باشد. یکی از این هدیه ها که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد گل است. اما سوالی که پیش می‌آید این است که چه گلی برای هدیه شرکتی مناسب است. ما در این مقاله به بررسی ده گل مناسب هدیه شرکتی می پردازیم. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

همچنین از دسته گل عروس دیدن کنید.

ده گل مناسب هدیه شرکتی:

 

همه ما میدانیم که دریافت یک شاخه گل و یا یک دسته گل به عنوان هدیه برای هر کسی بسیار لذت بخش و شیرین است. حال اگر این هدیه از طرف یک شرکت باشد. لذتی دو چندان دارد چرا که می‌تواند در خاطر و در ذهن ما بماند. توصیه ما برای دادن گل این است که از یک گلدان زیبا استفاده کنید چون علاوه بر گل گلدان نیز می تواند به عنوان یک هدیه مجزا در نظر گرفته شود. هرچند که از دسته گل و شاخه گل ها بیشتر برای هدیه استفاده می شود اما این هدیه ها ماندگاری چندانی ندارند. توجه داشته باشید که در بعضی از موارد استفاده از گل های مصنوعی نیز می‌توانید به عنوان هدیه استفاده کنید.

 

ما در ادامه این بحث به معرفی ده گل مناسب هدیه شرکتی میپردازیم.

 

پیئونی صورتی:

 

اولین گزینه از ده گل مناسب هدیه شرکتی پیئونی صورتی است. معمولاً این گل نماد ثروت و افتخار است و شما می توانید این گل را به مشتری ها و یا کارمندانی که به نوعی برای شما و یا خودشان افتخار کسب کرده اند هدیه دهید. از این گل معمولاً در روز ولنتاین زیاد استفاده می شود.

 

لاله قرمز:

 

ما همواره از گل لاله قرمز به عنوان گل شهادت یاد می کنیم دلیل این امر قرمزی شبیه خون این گل است.

اما این گل به واسطه شکل ظاهری اش نمادی از فضل و ظرافت نیز می باشد لاله نشانه از ظرافت و فضل و بخشش است. شما می توانید این گل را به کسانی که دست به یک بخشش زده اند به عنوان یک هدیه از طرف شرکت اهدا کنید.

 

بابونه سفید:

 

این گل معمولاً نشان وفاداری و حیا است؛ معمولاً این گل را به عنوان یک هدیه شرکتی به افرادی که سابقه زیادی در تعامل با شرکت دارند می دهند. جالب است بدانید که از این گل برای هدیه پنجمین سالگرد ازدواج نیز استفاده می شود.

 

گل آفتابگردان:

 

شاید تعجب کنید ولی یکی از ده گل مناسب هدیه شرکتی گل آفتابگردان میباشد، این گل نماد شادی ، ستایش و طول عمر است شما می توانید از این گل به عنوان یک هدیه به افراد مسن که در تعامل با شرکت هستند استفاده کنید. معمولاً از این گل برای هدیه به کسانی که بسیار دوستشان دارید می توانید استفاده کنید.

 

گل داوودی:

 

گل داوودی با توجه به نازک بودن گلبرگ هایش نماد خوش بینی و شادی است، شما میتوانید برای جلب اعتماد مشتری از این گل استفاده کنید. از دیگر نمادهای این گل می توان به عشق جاودان اشاره کنیم.

 

گل زنبق:

این گل که از آن به عنوان یکی از ده گل مناسب هدیه شرکتی یاد می شود نماد ایمان و شجاعت است، شما می توانید از این گل به عنوان هدیه برای افرادی که با شجاعت خود موجب انجام یک کاری شده اند قدردانی کنید.

 

گل رز قرمز:

 

شاید بیشترین گلی که در روابطی که بر مبنای محبت استوار شده انده به عنوان هدیه داده می شود گل رز باشد. چرا که این گل همانگونه که همه ما می دانیم نماد دوستی و محبت است، شما می توانید از این گل به عنوان یک هدیه مناسب به کارمندان یا مشتریانتان که تازه وارد جمع شما شده‌اند استفاده کنید.

 

 

 

کلام آخر

امیدواریم که با خواندن این مقاله با روانشناسی گل ها بیشتر آشنا شده باشید و از هر گل در مورد مناسب به عنوان هدیه شرکتی استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که هدیه هرچقدر هم که کوچک باشد می‌تواند تاثیرات بسیار بزرگی در روابط داشته باشد؛ چه این روابط کاری باشد و چه عاطفی، پس هیچ گاه از دادن هدیه دریغ نکنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید